Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Sprzęt ortopedyczny i sklep medyczny

dodano: 2019.04.23 ważne do: 2021.07.13 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED

Szukając dobrego i sprawdzonego sklepu warto zobaczeć i zapoznać się z ofertą sklepu REHA-MED z Mielca. To sklep medyczny i sklep ortopedyczny, który dostarcza swoim pacjentom sprawdzony sprzęt ortopedyczny, dzięki któremu mogą funkcjonować. To w pełnej ofercie ortezy kończych górnych, ortezy dolnych kończyn, szyjne, kręgosłupa i inne artykuły ortopedyczne.

Sklep rehabilitacyjny REHA-MED natomiast dostarcza takich produktów i sprzęt do rehabilitacji jak kule, wózki, balkoniki, stabilizatory i wiele innych artykułów do rehabilitacji. Dlatego też zachęcamy, nasz personel to doświadczeni ludzie, pracownicy z branży.

Dlatego poza sprzętem ortopedycznym, artykułami medycznymi i rehabilitacyjną ofertą dostarczamy wkładki ortopedyczne do butów. Wykonujemy komputerowe badania stóp i diagnostykę. Sklep medyczny REHA-MED to doskonała oferta i indywidualne wkładki do butów dla pacjentów z różnymi wadami postawy ciała i ruchu.

Więcej na http://www.reha-med.mielec.pl
Kontakt
Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED
ul. Dworcowa 4/19, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
109+54=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl