Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Stomatologia estetyczna - Dental Gallery

dodano: 2019.01.09 ważne do: 2019.04.09 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Dental Gallery to warszawska klinika dentystyczna, która specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, rekonstrukcji zgryzu i stomatologii estetycznej. Pośród tej ostatniej dziedziny pacjenci mogą liczyć na zabiegi zdecydowanie poprawiające wygląd ich uzębienia. Wszystko dzięki polerowaniu, piaskowaniu czy usuwaniu kamienia nazębnego. Ta profesjonalna klinika oferuje także wybielanie zębów. Wszystkie usługi są w pełni profesjonalne i przeprowadzane przez doświadczonych stomatologów. Niskie są też ich ceny.
Kontakt
Dental Gallery
ul. Sowińskiego 24/U3, Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl