Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2018.11.07 ważne do: 2018.12.07 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Fachowe gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym każdy może zyskać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Nie można zapomnieć także o bardzo dobrze przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu ,który cały czas podnosi swoje kompetencje. Nie można zapomnieć także o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci , którzy wymagają pomocy w związku z naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl