Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

PORADY DIETETYKA PRZEZ INTERNET KONSULTACJE PORADNIA CDS BIAŁYSTOK

dodano: 2020.05.06 ważne do: 2021.06.07 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej oferuje swoim pacjentom konsultacje dietetyczne online. Konsultacje dietetyczne online zapewniają pacjentom pełen zakres usług dietetycznych świadczonych przez wykwalifikowanych dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej przy wykorzystaniu powszechnie używanych kanałów komunikacji elektronicznej tj. WhatsApp, Messenger,Skype. Wykorzystanie komunikatorów internetowych w trakcie konsultacji dietetycznej online pozwala na uzyskanie porady dietetyka bez wychodzenia z domu, z możliwością uzyskania specjalistycznej porady w dowolnie wybranym czasie. Poradnia dietetyczna CDS wykorzystuje wszelkie możliwe sposoby komunikacji z pacjentem pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, w tym przeprowadzenie wywiadu żywieniowego, omówienie zasad stosowania diety, dopasowanie jadłospisu do preferencji żywieniowych pacjenta oraz wprowadzenie modyfikacji w jadłospisie. Konsultacje z dietetykiem online zapewniają maksymalny komfort w trakcie konsultacji, pozwalają na pełną swobodę wypowiedzi, wyrażanie oczekiwań i omówienie najważniejszych kwestii zdrowotnych oraz motywacji do stosowania diety. Dietetyk w trakcie konsultacji internetowej opiera się w głównej mierze na pomiarach ( wzrost, waga, obwód talii) dokonywanych samodzielnie przez pacjenta oraz szczegółowym wywiadzie żywieniowym obejmującym informacje o nietolerancjach pokarmowych pacjenta, alergiach pokarmowych, preferowanych produktach w diecie.
Centrum Dietetyki Stosowanej obsługuje konsultacje dietetyczne online przy wykorzystaniu prostych w obsłudze komunikatorów internetowych, które wystarczy zainstalować w telefonie, na tablecie czy w laptopie. Konsultacje internetowe z dietetykiem dostępne są po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji terminu konsultacji online oraz dokonaniu płatności za pomocą wygodnej formy płatności online. W przypadku trudności związanych z obsługą rezerwacji terminu konsultacji z dietetykiem online lub dokonaniem płatności za usługi dietetyczne online dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej udzielą Państwu wsparcia oraz przeprowadzą przez proces rejestracji wizyty u dietetyka online. Konsultacje z dietetykiem przez Internet spełniają wszelkie standardy typowej porady udzielanej w trakcie osobistej wizyty w poradni Centrum Dietetyki Stosowanej i obejmują opracowanie jadłospisu przez wykwalifikowanego dietetyka, możliwość modyfikacji jadłospisu w trakcie trwania diety, ocenę postępów pacjenta oraz możliwość dostosowania jadłospisu do potrzeb całej rodziny. Szczegółowe informacje dotyczące oferty poradni dietetycznej CDS, w tym konsultacji internetowych, cennik usług poradni oraz informacje o dostępnych terminach konsultacji dostępne są na firmowej stronie internetowej www.cds-dieta.pl lub telefonicznie pod numerem 792 930 144.
 
Kontakt
Centrum Dietetyki Stosowanej
ul. Andrzeja Boboli 1, 15-649 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Słońce ma kolor ...?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl