Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

KONSULTACJE Z DIETETYKIEM PRZEZ INTERNET DIETA ONLINE CDS BIAŁYSTOK

dodano: 2020.04.24 ważne do: 2021.06.07 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Doświadczony zespół dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów i dostosowuje swoją ofertę usług dietetycznych do nowych warunków funkcjonowania. W ofercie poradni dietetycznej CDS dostępna jest opcja konsultacji dietetycznych online obejmująca kompleksowe usługi dietetyka w formie elektronicznej za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Konsultacje dietetyczne online spełniają wszelkie wytyczne standardowej porady dietetycznej udzielanej przez wykwalifikowanych dietetyków w poradni. Konsultacje internetowe z dietetykiem z Centrum Dietetyki Stosowanej dostępne są w wyjątkowo korzystnej cenowo  ofercie, a jedynym odstępstwem od standardowej wizyty u dietetyka jest konieczność samodzielnego dokonania pomiarów obwodu ciała i kontrola wagi przez Pacjenta samodzielnie w trakcie konsultacji online. Porady dietetyka udzielane w trakcie konsultacji online spełniają wszelkie oczekiwania Pacjenta dotyczące wskazań żywieniowych dla Pacjenta, opracowania jadłospisu, opracowanie wytycznych diety, uwzględniają indywidualne preferencje żywieniowe Pacjenta oraz umożliwiają modyfikację jadłospisu w trakcie trwania diety. Dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej umożliwiają Pacjentom konsultowanie postępów diety w trakcie jej trwania, konsultacje dotyczące jadłospisu oraz zapewniają możliwość rozszerzenia standardowego pakietu o opracowanie diety dla całej rodziny. Konsultacje online z dietetykiem obejmują również opracowanie diety w oparciu o przedstawione wyniki badań, analiz laboratoryjnych, uwzględniają przyjmowane leki i tryb życia Pacjenta. Wszelkie działania podejmowane przez Pacjenta w trakcie stosowania opracowanej przez dietetyka diety online niczym nie różnią się od zwykłej porady w gabinecie dietetyka.
Centrum Dietetyki Stosowanej dokłada wszelkich starań, aby utrzymać najwyższe standardy opieki nad Pacjentami poszukującymi porady dietetyka w czasie, kiedy osobiste  wizyty w poradni nie mogą być realizowane. Szczegółowa oferta poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej dostępna jest za pośrednictwem strony www.cds-dieta.pl oraz telefonicznie 792 930 144. Konsultacje internetowe z dietetykiem CDS możliwe są po wybraniu formy konsultacji internetowych z oferty poradni, opłaceniu usługi konsultacji internetowych oraz wybraniu dogodnego dla Pacjenta terminu konsultacji. Korzystanie z konsultacji internetowych wymaga obsługi jednego z dostępnych komunikatorów internetowych tj. WhatsApp, Skype, Messenger. Dietetycy z CDS udzielają Pacjentom  wszelkiego wsparcia w zakresie korzystania z narzędzi do komunikacji z dietetykiem w trakcie konsultacji online, dzięki czemu każdy Pacjent może swobodnie korzystać z elektronicznej formy konsultacji dietetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum Dietetyki Stosowanej i zmiany nawyków żywieniowych już dziś, z pomocą dietetyka bez wychodzenia z domu.
 
Kontakt
Centrum Dietetyki Stosowanej
ul. Andrzeja Boboli 1, 15-649 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Jakiego koloru jest wóz strażacki ?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl