Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

KONSULTACJE Z DIETETYKIEM ONLINE KONSULTACJE INTERNETOWE CDS BIAŁYSTOK

dodano: 2020.04.06 ważne do: 2021.07.27 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Centrum Dietetyki Stosowanej jest uznaną i cenioną wśród pacjentów poradnią dietetyczną oferującą doskonale dopasowane pakiety usług dietetycznych. Usługi dietetyczne w ofercie poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej zostały pogrupowane w pakiety umożliwiające zakup dopasowanego do potrzeb pacjenta pakietu. Pacjenci Centrum Dietetyki Stosowanej mają możliwość umówienia wizyty u dietetyka przez Internet, opłacenia wizyty za pośrednictwem wygodnej formy płatności online lub skorzystania z konsultacji dietetycznej online. Konsultacje internetowe  realizowane przez zespół dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej zapewniają  kompleksową opiekę dietetyka, w tym opracowanie indywidualnie dobranej diety na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego, informacji dotyczących stanu zdrowia uzyskanych od pacjenta, preferencji żywieniowych oraz samodzielnie dokonanych pomiarów. Konsultacje online prowadzone są przy wykorzystaniu powszechnie używanych komunikatorów tj. WhatsApp za pośrednictwem komputera, telefonu lub tabletu. Konsultacje dietetyczne w ofercie Centrum Dietetyki Stosowanej pozwalają na swobodny dostęp do usług poradni dietetycznej bez wychodzenia z domu,  z możliwością wyboru dogodnego terminu konsultacji, bez skrępowania, z możliwością bezpośredniego kontaktu ze specjalistą w zakresie zdrowego żywienia. Usługi dietetyczne w formie konsultacji internetowych stanowią alternatywę dla osób o ograniczonych możliwościach przemieszczania się i doskonale sprawdzają się w sytuacji utrudnionego dostępu do dietetyka. Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej oferuje konsultacje z dietetykiem ukierunkowane na redukcję masy ciała, poprawę stanu zdrowia, wsparcie pacjentów w walce z nietolerancjami pokarmowymi, alergiami pokarmowymi i stosowaniem diety eliminacyjnej oraz wsparciem pacjentów znajdujących się w szczególnych okresach tj. okres ciąży i karmienia piersią, okres wzmożonego wysiłku fizycznego, stresu czy okres rekonwalescencji. Poradnia dietetyczna Centrum dietetyki Stosowanej proponuje dogodne formy kontaktu z dietetykiem, elektroniczną rezerwację wizyty u dietetyka, wygodną firmę konsultacji online, bezpieczne płatności online, atrakcyjne ceny pakietów obejmujące wizyty kontrolne, modyfikację jadłospisu oraz możliwość opracowania diety dla całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poradni dietetycznej CDS na stronie www.cds-dieta.pl oraz telefonicznego kontaktu z dietetykiem pod numerem 792 930 144.
Z całej siły wspieramy zasadę #Zostańwdomu, dlatego umożliwiamy Państwu i zachęcamy do korzystania z konsultacji z dietetykiem online!
 
Kontakt
Centrum Dietetyki Stosowanej
ul. Andrzeja Boboli 1, 15-649 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
109+54=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl