Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Specjalista ds. funduszy unijnych

dodano: 2018.06.12 ważne do: 2018.06.26 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR poszukującą pracowników. Aktualnie wspieramy naszego klienta w procesie rekrutacji zajmującego się skutecznym pozyskiwaniem dotacji na rozwój firm.
Jeśli poszukujesz pracy w firmie z wieloletnim doświadczeniem, stabilnej i jesteś nastawiony na systematyczny rozwój.
Właśnie znalazłeś! Aplikuj na stanowisko:

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:
✓ monitorowanie możliwości finansowania projektów dla rożnych typów beneficjentów,
✓ przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej,
✓ rozliczanie oraz monitorowanie projektów,
✓ kontakt z klientami,
✓ kontakt z instytucjami zarządzającymi programami operacyjnymi,
✓ rozwój wiedzy w zakresie źródeł finansowania projektów,
✓ wykonanie dodatkowych obowiązków zleconych przez przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy:
✓ wykształcenia wyższego
✓ 2 lata doświadczenia w pracy przy przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych między innymi z EFS,
✓ znajomości programu Word, Excel,
✓ prawo jazdy kat. B,
✓ skrupulatności,
✓ zdolności analitycznych.

Nasz klient oferuje:
✓ umowę o prace i dobre wynagrodzenie,
✓ pracę w godzinach od pn. do pt.( 8:00 – 16.00),
✓ premię,
✓ możliwość korzystania ze szkoleń i kursów również w ramach KFS, BUR,
✓ duże możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikuj: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2677882&cfg=0c0d26e4d33a41c7b410d1d2be9a9402&fromSkk=1528797206673&ejoId=46712&ejorId=82822&comId=18803503
Kontakt
Jobs Plus
Zabrze, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.