Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Opieka nad kobietą - całkowicie zależna

dodano: 2018.01.16 ważne do: 2018.02.15 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:

PODOPIECZNA:

Imię: Ingeborg

Adres: Lüdenscheit/Niemcy/Pani z podstawowym niemieckim/1100-1150 euro/ wyjazd od 22.01 na 2 msc.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek:  83 lat                      Wzrost:  162 cm                                   Waga:  64 kg

Podopieczna jest osobą leżącą, całkowicie zależną od opiekunki. Cierpi na demencję, pełną inkontynencję (korzysta z wkładek), nadciśnienie. Porusza się na wózku inwalidzkim, bierze leki na demencje i nadciśnienie oraz wodę w nogach.

Obowiązki:

Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia, wychodzi z podopieczną na spacery (na wózku inwalidzkim), pomaga przy czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, przy ubieraniu, zmianie wkładek i podkładów, prowadzi gospodarstwo domowe. Seniorka chętnie ogląda TV, co 2 dzień przychodzi córka w odwiedziny.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z ogrodem, dla opiekunki osobny pokój i Internet na sticka. Raz w tygodniu córka seniorki zabiera opiekunkę na zakupy.

Czas wolny 2,5h dziennie po ustaleniu z rodziną.

 

Kontakt
Pflege mit Herzen
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl