Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Pracownik obsługi biura

dodano: 2019.07.04 ważne do: 2019.10.02 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
- kompleksowa obsługa sekretariatu i koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów w biurze
- rejestracja pacjentów
- przyjmowanie zapisów na szkolenia
- współpraca z terapeutami i trenerami

Wymagania

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego (mile widziane ukończone kierunki: administracja, zarządzanie, marketing, psychologia, pedagogika),
- biegłej znajomości obsługi MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,
- umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
- dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania, komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych
- dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
- gotowości do długoterminowej współpracy

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym zespole
- miłą i przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjny system premiowy
- różnorodność zadań i wyzwań

Forma kontaktu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje aplikacje, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP/2019SEKRETARIAT).

Kontakt
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
50-528 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.