Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Klosze szklane

dodano: 2018.07.11 ważne do: 2018.08.10 wyświetleń: 109
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiecie, że na terenie naszego państwa znajduje się huta szkła, gdzie na co dzień powstają naprawdę śliczne i cudowne rzeczy? Są to najróżniejsze produkty, które służą do oświetlenia naszych mieszkań. Jeśli pragniecie przekonać się co mamy na myśli, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.szklo-polskie.pl/pl/. Jako dystrybutor lokalnej Huty Szkła "Łużyce" oraz czeskiej spółki "Osmont" przedstawiamy Wam najlepsze i niezwykle starannie wykonane oświetlenie. Nasza specjalizacja to klosze szklane do najróżniejszych rodzai lamp. Jeśli pragniecie, aby Wasze stare lampy zdobyły nowy wygląd, to u nas na pewno znajdziecie coś atrakcyjnego i interesującego. Mamy również klosze do plafonów oraz żyrandoli. Rekomendujemy Wam również kompletne zawiesia i inne szkło dekoracyjne, które odróżnia się interesującym designem. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty katalogowej. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Kontakt
Elspec
ul. Ul. Fabryczna 14, 53-609 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl