Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Ekran projekcyjny na statywie

dodano: 2018.05.16 ważne do: 2018.08.14 wyświetleń: 95
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Ekran projekcyjny na statywie to przedmiot, który powinien się znajdować w każdej sali konferencyjnej i nie tylko. Jest to jedna z najbardziej funkcjonalnych rzeczy na spotkaniach biznesowych oraz w szkolnych salach ale także świetnie sprawdza się do stworzonego w domowym zaciszu kina domowego. Jest to rzecz bez której trudno wyobrazić sobie prezentację multimedialną oraz wyświetlone dla większej ilości osób nagranie wideo. Ekran projekcyjny na statywie w atrakcyjnej cenie znajdziesz w internetowym sklepie E-trade. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy dokonywaniu zamówienia zachęcamy do kontaktu z miłą i pomocną obsługą sklepu. Zamów już dziś ekran projekcyjny na statywie i ciesz się wysoką jakością oglądanego obrazu. 
 
Kontakt
E-trade
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl