Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Uzysk energii z paneli fotowoltaicznych

dodano: 2017.10.27 ważne do: 2018.01.25 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Energia słoneczna wykorzystywana dzięki fotowoltaice bez wątpienia jest łakomym kąskiem dla każdego fana energii odnawialnych. Wielu z nich ma jednak wątpliwości co do pewnej rzeczy. Uzysk energii z paneli fotowoltaicznych od zawsze był kwestią sporną pomiędzy fanami i sceptykami zielonej energii. Pojawiały się zarzuty, jakoby niskie temperatury miały negatywnie wpływać na wydajność działania instalacji, jednak rozwiała je fizyka. Problemem mogą okazać się jedynie opady śniegu, jednak rozwiąże je zastosowanie powłoki z hartowanego szkła. Jak widać, uzysk energii z paneli fotowoltaicznych może być nieco obniżony w zimie. Jest to jednak stosunkowo niewielka zmiana, poza tym należy pamiętać że wygenerowana energii dalej będzie nam przynosić oszczędności.
Kontakt
Elve
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów administratora serwisu.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl