Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Wynajem Samochodów Olsztyn - AHAW Autohandel

dodano: 2018.01.29 ważne do: 2018.07.28 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza wypożyczalnia samochodów AHAW działa na rynku od 1992 roku oferując możliwość wypożyczenia samochodów wielu marek oraz luksusowych limuzyn z szoferem. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych. Znajdujemy się 150 metrów od dworca PKP, co stanowi duży atut i wygodę dla potencjalnych klientów.

AHAW to firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantująca usługi najwyższej jakości. Pomagamy w znalezieniu idealnego samochodu zastępczego wsłuchując się dokładnie we wszystkie sugestie klienta. Jeśli samochód jest niezbędny do pracy, firma ubezpieczeniowa pokrywa koszty związane z wypożyczeniem samochodów. Na uroczyste okazje (śluby, studniówki) umożliwiamy wypożyczenie limuzyn wraz z szoferem.

Z naszej oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które ukończyły 21 lat i posiadają ważne prawo jazdy. Dowód osobisty i/lub inny dokument potwierdzający tożsamość klienta są także niezbędne, aby wypożyczenie samochodu było możliwe.
Wypożyczamy samochody na określony czas przed uprzednio wpłaconą kaucją. Klienci otrzymują od nas samochód całkowicie sprawny oraz zatankowany, dlatego też wymagane jest, aby zwrócić auto w nienaruszonym stanie oraz z odpowiednią ilością paliwa w baku.

W swojej ofercie posiadamy auta znanych marek: Hyundai, Volkswagen, Suzuki, Renault, Lexus i wiele innych.
 
Warunki korzystania z usług
  • ukończone 21 lat
  • posiadanie ważnego prawa jazdy, dowodu osobistego oraz innego dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • przed wynajęciem samochodu należy zapłacić za zadeklarowany okres korzystania z pojazdu oraz uiścić kaucję, która jest zwracana, jeśli podczas użytkowania samochód nie uległ żadnym uszkodzeniom
  • w przypadku przedłużenia okresu najmu należy o tym bezzwłocznie poinformować wypożyczalnie
  • za uszkodzenia wewnętrzne lub zewnętrzne naliczane są kary potrącane z kaucji
 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
 
 
„AHAW” Autohandel
Plac Konstytucji 3-go Maja 4
(wjazd od Kościuszki 6, 150 m od Dworca głównego)
10-403 Olsztyn
tel./fax.: (0-89) 542-41-85
kom: 0-601-61-48-70
kontakt@wynajemsamochodow.olsztyn.pl
http://www.wynajemsamochodowolsztyn.pl
 
Kontakt
AHAW Autohandel
ul. Plac Konstytucji 3-go Maja 4, Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl