Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Przewóz wina

dodano: 2018.07.24 ważne do: 2018.10.22 wyświetleń: 51
Szczegóły ogłoszenia:
Stando to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem. Organizujemy profesjonalne spedycje takie jak przewóz wina, transport pasz, przetworów owocowych, soków czy oleju. Nasze cysterny spożywcze to topowe maszyny na rynku, które gwarantują pewność na trasie i idealne warunki izolacyjne. Chcemy zawsze dbać o jakość i obsługę naszych klientów. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i referencje, nasz zespół zawsze dąży do poprawy. Skontaktuj się z nami i wykonaj przewóz wina oraz inne usługi transportowe. Zapraszamy do współpracy.
Kontakt
Stando
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl