Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Wywóz gruzu, kontenery na śmieci - Warszawa

dodano: 2021.01.15 ważne do: 2021.04.15 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo Rebudex zajmuje się kompetentnym wywozem gruzu, ziemi, złomu, odpadów budowlanych, starych sprzętów, zniszczonych opon, wielkogabarytowych przedmiotów oraz śmieci na obszarze Warszawy. W swojej ofercie ma także usługę najmu kontenerów na różnorodne odpady. Rebudex to wspaniały wybór również dla sztampowych przedsiębiorstw, jak oraz firm budowlanych. Z jej usług mogą także skorzystać osoby fizyczne, które w wyniku ukończonego remontu mają rozległą ilość odpadów budowlanych oraz gruzu do utylizacji.
Przedsiębiorstwo Rebudex zarządza kontenerami o pojemności od 2 m3 do nawet 15 m3, w zależności od prac prowadzonych przez kontrahenta. Pracownicy bezustannie służą kompetentnym doradztwem w zakresie wyboru dobrej wielkości zbiornika. Dzięki różnorodności rozmiarów oraz solidnemu wykonaniu Rebudex w sposób wydajny, bezpieczny oraz sprawny składuje oraz transportuje odpady. Dostępne są kontenery otwarte oraz zamykane, o wzmocnionym dnie oraz wykonane z blachy. Są w stanie przechować dowolną ilość gruzy czy ziemi.
 
Kontakt
Rebudex.pl
ul. Węgierska 5/7/9 m6, 02-319 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
217+79=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl