Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Transport międzynarodowy Czechy, Grecja, Rumunia, Ukraina, Niemcy inne

dodano: 2020.03.22 ważne do: 2021.03.29 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Znana firma transportowa, której domeną jest transport na południe przedstawia Państwu ofertę. Naszą ofertą jest transport drogowy krajowy i międzynarodowy towarów. Systematycznie realizujemy przewóz towarów z Polski do innych Państw od 1984r. Jesteśmy szeroko rozwiniętą firmą z dużym doświadczeniem i potencjałem.

Transport własny i flota to ponad 50 zestawów, do tego spedycja co daje nam i Państwu do dyspozycji prawie 100 zestawów drogowych. Głównie są to ciągniki siodłowe z naczepami firanka i plandeka. Nasza firma specjalizuje się w relacji na transport z Polski do Grecji. Obsługujemy także kraje powiązane, w kierunku również transport do Rumunii, Bułgaria a także Macedonia. Ponadto ofertę stanowią także systematyczne ładunki na wschód. Oferujemy zarówno całe pojazdy jak również transport drobnicowy. Transport Ukraina oraz transport z Polski do Mołdawii to głównie realizowane zlecenia na wschód. Obsługujemy także Niemcy i Czechy.

Poza transportem międzynarodowym oczywiście transport krajowy. W ramach usług w.w spedycja i magazynowanie. Firma posiada własny magazyn logistyczny. Przeładunki i składowanie towarów. Atrakcyjne warunki, kompleksowa obsługa.
Kontakt
IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
ul. Czermin 61, 39-304 Czermin, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
34+69=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl