Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Transport towarów Polska Węgry w obydwu relacjach

dodano: 2020.03.18 ważne do: 2021.07.13 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Firma F.T.U.H MaxTrans to głównie transport krajowy towarów. Transport realizowany przez własne samochody i spedycja. Flota własna na krajowe zlecenia to głównie zestawy tandem i jumbo.

Zestawy nasze to zestawy z przyczepami o powiększonej kubaturze przestrzennej. Transport drogowy towarów towarzyszy nam od początku istnienia firmy tj od 1996r. Od tego czasu ciągle realizujemy systematyczne ładunki dla wielu firm, producentów lokalnych. Przeważnie wozimy lekkie towary. Głównie są to pianki, materace, styropiany i inne jak AGD oraz pozostałe materiały budowlane, dla domu i nie tylko.

Poza krajowymi relacjami również transport międzynarodowy do Austrii, poza relacją Polska Austria także inne kraje. W tym głównie transport Polska Słowacja i inne kraje południowe; Węgry. Ponadto transport Ukraina i Anglia jako dodatkowe kierunki. Poza transportem w/w spedycja krajowa i spedycja zagraniczna. Oferujemy bardzo przystępne warunki współpracy.
Kontakt
F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
109+54=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl