Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Import z chin szkolenia

dodano: 2019.01.12 ważne do: 2019.04.12 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Jgt.pl to portal, skierowany do osób, które poszukują szkoleń i chcą się rozwijać. Jednym z polecanych szkoleń jest tematyka bezpiecznego importu z Chin. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się: o oznakowaniu CE, jak dopilnować, aby dostawca wykonał towar zgodnie z zamówieniem, jakie są metody weryfikacji dostawców oraz jak wybrać właściwego dostawcę. Metody stosowane podczas szkoleń to przede wszystkim: wykład w oparciu o liczne przykłady praktyczne, ćwiczenia i zadania do rozwiązania oraz propozycje rozwiązań do zastosowania w praktyce.
Kontakt
J.G.Training
ul. Olesińska 21, 02-548 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl