Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Kurs Animatora Gdańsk - 04.11.2017

dodano: 2017.10.26 ważne do: 2027.10.23 wyświetleń: 198
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kurs Animatora Gdańsk - 04.11.2017

Kurs Animatora Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk – w trakcie Kursu Animatora Animator Zabaw dla Dzieci w Gdańsku, przyswoisz szeroki zakres wiedzy oraz praktycznych umiejętności, niezbędnych do podjęcia pracy jako Profesjonalny Animator Zabaw Dziecięcych Gdańsk.

Nauczysz się prawidłowej komunikacji z najmłodszymi i kreatywnego spędzania z nimi czasu.
    Modelowanie balonów, malowanie twarzy, duże bańki, zajęcia sportowe, plastyczne, taneczne…

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk otworzy przed Tobą drzwi do dziecięcego świata i od tego momentu będziesz w niej stałym mile widzianym gościem.

Zapisz Się na Kurs Animatora Gdańsk - 04.11.2017Zapraszamy również na zakupy do Hurtownia Animatora - HurtowniaAnimatora.pl


 
Kontakt
AkademiaAnimatora.PL
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl