Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Szkolenia i kursy zawodowe - Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA

dodano: 2018.01.22 ważne do: 2018.04.22 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursach i szkoleniach oferowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA, który podniesie twoje kwalifikacje bądź pozwoli na zmianę branży. Kurs składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych. W naszym ośrodku zdobędziesz uprawnienia na suwnicę, napełnianie i obsługę urządzeń ciśnieniowych, wózek widłowy czy F-gazy. Dzięki naszemu doświadczeniu mamy 99% zdawalność egzaminów przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
Kontakt
Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA
ul. św. Urbana 5/C, 41-803 Zabrze, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl