Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Pomóż uratować Ziemię

dodano: 2020.11.29 ważne do: 2021.02.27 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:


Czy zalewa Cię fala bezsilności i frustracji, gdy słyszysz co dzieje się ze zwierzętami? Gdy widzisz jak nasza piękna przyroda jest wyniszczana? Mimo, że może wydawać się inaczej, MAMY SIŁĘ I SPOSOBNOŚĆ, BY TO ZMIENIĆ. 
Jak pomagamy? Przesyłając dobre myśli, co dla wielu może się nie wydaje niczym szczególnym, jednak ma POTĘŻNE znaczenie. Energia podąża za uwagą, jeśli więc wybieramy pozytywne myśli - to tę stronę wspieramy, ona rośnie w siłę. Jeśli nasza uwaga koncentruje się na negatywnym myślach, słowach, wydarzeniach - to karmimy negatywną stronę i ona rośnie w siłę jak Czarny Wilk z Indiańskiej przypowieści.
 takie proste, choć niełatwe do wykonania!
Dobre myśli i obrazy - kreują dobro na Ziemi.
Smutne myśli i obrazy - kreują smutny obraz Ziemi.
 Otoczenie robi wszystko, by tylko ściągnąć nasze myśli, czyli uwagę na negatywne tory, dlatego nasze zadanie nie jest łatwe! Jednak mając tego świadomość, jesteśmy już krok do przodu.
 Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.
Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w każdą pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!
 Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.
Więcej tutaj link : https://mariabucardi.pl/pl/p/92-Rytual-dla-Matki-Ziemi-z-Maria-Bucardi%2C-Medytacja-dla-Ziemi.-Pelnia-ksiezyca-i-polcieniowe-zacmienie-30.11.2020/678
Kontakt
MariaBucardi
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
34+69=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl