Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

dodano: 2017.09.02 ważne do: 2020.09.19 wyświetleń: 804
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
      Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin organizowany przez Akademię Animatora oferuje szereg nowych, fantastycznych możliwości. Jako Absolwent Akademii Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem zdobywając pracę w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, punktach usługowych, a także podczas organizacji imprez masowych i skromnych z udziałem dzieci.

     Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w dwóch językach Certyfikatu odwiedź wspaniały Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a przy świetle księżyca wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!


KURS ANIMATORA SZCZECIN


    Akademia Animatora - Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to obdarzana Zaufaniem Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy. Profesjonalne Kursy dla Animatorów Szczecin to efekt wyjątkowej pasji i długoletniego doświadczenia w animacji.

    Zaproś do udziału w Kursie Animatora Szczecin swoich domowników, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby jak dotąd niemające doświadczenia w animacji, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i poznać nowych, ciekawych ludzi.


KURS ANIMATORA SZCZECIN


    Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Szczecin! Już dziś zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin organizowany przez Akademię Animatora, które rozpocznie się 15.10.2017 w Szczecinie.

   Udział w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Kursie Animatora?
    Malowania buziek, wytwarzania gigantycznych baniek mydlanych, robienia wyjątkowych balonowych kreacji, ciekawych sposobów na gry i zabawy dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!


KURS ANIMATORA SZCZECIN


     Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to więcej niż kurs.

     Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Zarejestruj się Spotkajmy się na Kursach Animatora w Szczecinie!


 
Kontakt
Akademia Animatora
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl