Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Rowery Rondo

dodano: 2018.03.27 ważne do: 2018.08.26 wyświetleń: 159
Szczegóły ogłoszenia:

Jeśli szukasz roweru, który będzie sprawdzał się w jeździe na różnych podłożach, to sprawdź gravele Rondo. Rowery Rondo są uniwersalne – można je wykorzystywać zarówno na długich i spokojnych oraz krótkich i szybkich jazdach. Wszystko dzięki widelcowi TwinTip, który pozwala w kilka minut dopasować geometrię roweru do bieżących potrzeb. Modele rowerów Rondo znajdziesz z ramami w trzech wersjach – aluminiowej, karbonowej i stalowej. Już dziś sprawdź ich możliwości na BikeSalon – zapraszamy!
 
Kontakt
BikeSalon
Gdynia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl