Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Q’Joy ™ – Akcesoria z Licencją na Zabawianie™ (Nowy)

dodano: 2017.11.02 ważne do: 2035.12.01 wyświetleń: 420
Szczegóły ogłoszenia:
Q’Joy ™ – Akcesoria z Licencją na Zabawianie™

 

Hurtownia Animatora proponuje zakup profesjonalnych produktów do wytwarzania wielkich baniek mydlanych marki Q’Joy ™ – Akcesoria z Licencją na Zabawianie ™. Hurtownia Animatora oferuje płyny do baniek, które posiadają unikalną recepturę, dzięki czemu pięknie pachną i nie powodują uczuleń.

Wykorzystując płyn do baniek mydlanych marki Q’Joy możesz stworzyć bańki o średnicy nawet do 3 metrów! Wszystkie roztwory marki Q’Joy ™ świetnie sprawdzą się także do profesjonalnych wytwornic baniek.


Hurtownia Animatora to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne akcesoria do baniek mydlanych XXL, obręcze – tzw. „łapki do baniek” oraz kijki do baniek (sznurki do baniek). Pokaz wielkich baniek mydlanych uświetni każdą uroczystość weselną, przyjęcie urodzinowe dla dzieci i dorosłych, imprezę plenerową, pokaz mody, koncert, rodzinny festyn lub piknik.

Produkty marki Q’Joy ™, które oferuje Hurtownia Animatora posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa – możesz wykorzystać je do pokazu baniek mydlanych na wieczorze panieńskim lub imprezie firmowej.


Zabawy z bańkami uwielbiają wszyscy, niezależnie od wieku!Zobacz również:
 

Łapki do Baniek, Kijki do Baniek, Sznurki do Baniek, Płyn do Baniek


 
Kontakt
HurtowniaAnimatora.PL
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl