Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Seti - maszyny czyszczące wynajem

dodano: 2018.09.13 ważne do: 2018.12.12 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo PHU SETI w Poznaniu prowadzi bogaty zakres usług porządkowych. Głównym obszarem działań firmy jest sprzątanie biur, hal i obiektów handlowych a ponadto prywatnych mieszkań i domów. Prowadzone prace porządkowe odbywają się przy pomocy własnych urządzeń. PHU SETI oferuje także wypożyczanie sprzętu sprzątającego: odkurzaczy do prania na mokro i sucho, polerek, zamiatarek i szorowarek.

Poza usługami porządkowymi PHU SETI prowadzi również usługi BHP i ppoż. - konsulting, wsparcie merytoryczne oraz szkolenia. Firma SETI oferuje ponadto obsługę kadrowo-płacową a także pomoc w zdobywaniu dofinansowań z PFRON.

Szczegóły oferty PHU SETI znajdą Państwo pod adresem http://www.seti-maszyny.pl/ - Zapraszamy!

- wypożyczalnia maszyn czyszczących
- wynajem maszyn czyszczących
- maszyny czyszczące wynajem
Kontakt
Marek
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl