Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Skimboard

dodano: 2018.05.18 ważne do: 2018.07.17 wyświetleń: 71
300 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Planujesz spędzić urlop nad wodą? Zajrzyj do naszego sklepu, kup skimboard i spraw, żeby twoje wakacje były o wiele bardziej aktywne! W surfshopie znajdziesz skimboardy GoZone i Pakalolo, które poza doskonałym wykonaniem, zachwycają też designem. Jeśli nie masz pewności, jaki sprzęt będzie idealny dla ciebie ze względu na poziom umiejętności, to koniecznie skontaktuj się z nami - nasi specjaliści pomogą ci podjąć decyzje. Zapraszamy!
Kontakt
Surfshop
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl