Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Spływy kajakowe Czarna Hańcza, Kajaki, Noclegi

dodano: 2020.01.13 ważne do: 2020.01.20 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy na skpływy kajakowe Czarną Hańczą.

Oferta, jaką dysponują Kajaki-Wigry to możliwość pełnego zgłębienia całego przyrodniczego bogactwa, jakim dysponują rzeki Suwalszczyzny.
Zaledwie w cztery dni umożliwiany jest kontakt z największymi perełkami tamtych rejonów - są to spływy kajakowe Czarna Hańczą, Rospudą oraz Marychą. Wybór nie jest tu przypadkowy i nie opiera się on wyłącznie na realiach przyrodniczych - to także wielka podbudowa historyczna, oparta o herb Suwalszczyzny, w którym widnieją właśnie te trzy rzeki. Zyskały one tym samym miano "herbowych", co wpływa nie tylko na ich atrakcyjność historyczną, lecz i stopień reprezentatywności dla całego regionu. Zarówno spływy kajakowe Rospudą, jak i Czarną Hańczą czy Marychą, to nie tylko możliwość doznania czystej, praktycznie nienaruszonej przyrody, lecz i kontakt z żywą historią tych terenów - gratka także dla każdego zainteresowanego dziejami tych ziem.
Kontakt
Kajaki-Wigry
ul. Remieńkiń 5b, 16-412 Remieńkiń, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl