Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Sznurowadła Hickies

dodano: 2020.06.22 ważne do: 2020.07.22 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:
Spacer z rodziną, poranny marsz do pracy, wieczorny jogging - wszystkie te czynności wymagają od nas używania wygodnego obuwia. Czasem jednak nawet najlepiej dopasowane buty to za mało. Ważne są również sznurówki! Co z tego, że but dobrze leży na stopie skoro co kilka kroków sznurowadła rozwiązują się wymuszając postój. Jeśli więc znaleźliśmy idealne buty o nieidealnych sznurówkach, warto je po prostu wymienić na inne.

Jedną z marek produkujących specjalne „sznurowadła” jest amerykańska firma Hickies, która opatentowała swoje rozwiązanie i w ciągu 4 lat sprzedała ponad 5 milionów sztuk tych innowacyjnych produktów! Hickies zastępuje tradycyjne sznurówki - po ich założeniu, nie ma potrzeby ponownego wiązania i poprawiania, co jest doceniane szczególnie przez osoby preferujące aktywny tryb życia. Nie bez powodu uważa się, że Hickies to sznurówki sportowe - stosowane często przez biegaczy czy osoby uprawiające fitness.

To również idealnie rozwiązanie dla dzieci, których ruchliwość wcale nie stanowi wówczas problemu, a sznurowadła pozostają nietknięte. Wybierając sznurówki Hickies zyskujemy wiele korzyści. Najważniejsze z nich to: - bezpieczeństwo, wygoda i brak konieczności wielokrotnego wiązania, - uniwersalność- sznurówki pasują do wielu modeli i rozmiarów obuwia, można je „wiązać” na różne sposoby, - trwałość i dostosowywanie się do ruchu stopy, a także jej puchnięcia i kurczenia się, - łatwość zakładania i zdejmowania.

Oferta Hieckies to modele sznurówek dla dorosłych: - Hickies 2.0 - sznurówki gwarantujące komfort i łatwość użytkowania, - Hickies Metallics - sznurowadła ze złotymi i srebrnymi końcówkami, - Hickies z kryształkami od Swarovskiego - wersja luksusowa dla najbardziej wymagających. a także dla dzieci: - Hickies Kids - system sznurowania jest bardziej elastyczny i krótszy, aby lepiej dopasować się do obuwia dziecięcego. Zabawny i zaokrąglony kształt powoduje, że zakładanie jest dużo łatwiejsze i dopasowane do małych dłoni.

Atutem są również przeróżne warianty kolorystyczne. Jeśli szukacie nowoczesnego, wygodnego rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych sznurówek, produkty Hickies z pewnością spełnią wasze oczekiwania. Szczegółową ofertę znajdziecie tutaj:
https://lifewithoutlaces.pl
Kontakt
hickies
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl