Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

ExpressGSM – profesjonalna naprawa tabletów - Warszawa

dodano: 2019.01.10 ważne do: 2019.04.10 wyświetleń: 10
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą serwisową, która oferuje kompleksową naprawę telefonów komórkowych oraz tabletów. Serwisujemy telefony najbardziej popularnych, wiodących na rynku marek, do których zalicza się m.in. Samsung, iPhone, Huawei czy Xiaomi. Sporą popularnością wśród naszych klientów cieszy się również naprawa telefonów, w Warszawie jesteśmy jednym z najbardziej popularnych serwisów, który cieszy się zaufaniem klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kontakt
Aliaksei Yavorski
ul. Ul. Nabielaka 15/6, 00-743 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl