Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Rondo rowery

dodano: 2018.05.17 ważne do: 2018.07.16 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
W ostatnim czasie uwaga osób zainteresowanych nowymi modelami rowerów była skupiona w całości na nowej firmie Rondo, która swoją premierę miała w 2017 roku. Właśnie wtedy na rynku znalazły się pierwsze modele wyjątkowych graveli Rondo. Rowery można znaleźć w różnych wersjach, zależnie od materiału wykonania ramy. Wszystkie jednak mają komponenty najwyższej jakości, a do tego ich widelce wyposażono w system twin-tip. Dzięki temu wykorzystanie klucza imbusowego sprawiam, że w kilka chwil możemy zmienić geometrię roweru i zamiast pozycji wyścigowej wybrać turystyczną lub odwrotnie. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów rowerów Rondo, to koniecznie zajrzyj na Bikesalon - zapraszamy!
Kontakt
Bieksalon
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl