Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Grunt Test - Badania geotechniczne gruntu

dodano: 2018.09.10 ważne do: 2018.12.09 wyświetleń: 92
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo geologiczne Grunt-Test wykonuje szeroki zakres usług geologicznych i geotechnicznych dla budownictwa oraz górnictwa. 
W ramach oferty dla budownictwa, Grunt-Test prowadzi kompleksowe badania parametrów podłoża. Firma opracowuje ekspertyzy, opinie i dokumentacje geotechniczne i geologiczno-inżynierskie. Grunt-Test wykonuje ręczne badania do głębokości 4m i mechaniczne do głębokości 25 metrów, kontrole nośności i zagęszczenia gruntów oraz nadzór geologiczny i geotechniczny, a ponadto oferuje konsultacje wszelkiego typu. 
W obszarze geologii złóż, Grunt-Test zapewnia całościową obsługę. Od kwestii dokumentacji i koncesji, przez opracowywanie projektów po przeprowadzanie wierceń geologicznych wraz z wykonywaniem raportów i dokumentacji wyników i projektów zagospodarowania złóż.
Przedsiębiorstwo Grunt-Test posiada specjalistyczny ekwipunek oraz doświadczone kadry, zapewniając bardzo dobrą jakość usług. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.grunt-test.pl

- Badania geotechniczne gruntu
- Geolog Poznań
- Badania geologiczne gruntu
Kontakt
Adam
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl