Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Webwriter, którego słowa mają moc

dodano: 2019.03.13 ważne do: 2019.06.11 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Nie masz czasu ani ochoty, aby samodzielnie przygotowywać treści na swoją firmową stronę internetową? Profesjonalny Copywriter jest najlepszą osobą, jaka może Ci pomóc. Zajmuję się copywritingiem od przeszło 5 lat w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. W tym czasie zdołałem przygotować tysiące tekstów, które wielu moim klientom poprawiły wyniki sprzedaży oraz pozwoliły osiągnąć czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. Przygotowuję między innymi opisy produktów, perswazyjne treści na stronę internetową, slogany reklamowe, artykuły sponsorowane, a także skuteczne teksty SEO służące pozycjonowaniu stron. Zastanawiasz się, jaka jest cena za napisane przeze mnie artykuły? Na mojej stronie internetowej znajdziesz zakładkę pod nazwą cennik copywritera, gdzie znajduje się przykładowa wycena moich usług. Pamiętaj jednak, ze ostateczna cena zawsze jest uzależniona od specyfiki danego zlecenia.

Swoje teksty dostarczam zawsze na czas, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć wyznaczonego przez klienta terminu realizacji. Dbam o to, aby w treści nie pojawiły się jakiekolwiek błędy i literówki, dlatego przed przesłaniem artykułu kilka razy głośno czytam to co napisałem, a następnie odsłuchuję w syntetyzatorze mowy. Cena każdego artykułu obejmuje dwie tury poprawek – wychodzę z założenia, że każdy webwriter jest tylko człowiekiem i ma prawo do pomyłek. Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Moje usługi copywriterskie zwiększają szanse na sukces biznesowy!
Kontakt
Webwriting Daniel Grzegorzek
ul. Fabryczna 11/30, 43-180 Orzesze, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl