Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Drukarnia bielsko

dodano: 2017.10.12 ważne do: 2018.08.07 wyświetleń: 158
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Pica Print Studio

Drukowanie to nasza pasja.Nasze usługi obejmują druk cyfrowy oraz offset.Od 2008 roku bez przerwy staramy się pogłębiać wiedzę na temat poligrafii aby nasze końcowe produkty były zadowalające klienta. Sięgamy po materiały z najwyższej półki dlatego nasz druk stoi na bardzo wysokim poziomie. Funkcjonujemy na terenie miasta Bielsko - Biała oraz jego okolic.

Nasza oferta jest skierowana do firm, instutucji ale oczywiście też dla osób prywatnych.Każdy wybierze coś dla siebie w naszej drukarni. Drukujemy m.in wizytówki, banery reklamowe, ulotki,kalendarze i wiele innych. Odwiedz naszą stronę firmową i zapoznaj się z pełną ofertą którą oferujemy jako profesjonalna drukarnia.

Z góry dziękujemy za zapoznanie się z  naszymi usługami.
Kontakt
Pica Print Studio
ul. Zagrody 63, 43-334 Bielsko-Biała, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl