Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Projektowanie sklepów internetowych

dodano: 2021.03.22 ważne do: 2021.06.20 wyświetleń: 42
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Tradycyjne kanały sprzedażowe już dawno stały się przeżytkiem. W erze cyfrowej globalizacji, aby na poważnie myśleć o osiągnięciu sukcesu w biznesie trzeba aktywnie promować i sprzedawać swoje usługi i produkty w Internecie. Z tego też względu tak istotne jest posiadanie własnego sklepu internetowego. Jest to też znakomity sposób rozwoju i pozyskania klienta w przypadku małych firm i jednoosobowych działalności gospodarczych. Prowadząc sprzedaż za pośrednictwem sklepu www od razu pomijamy koszty związane z wynajmem lokalu, zatrudnieniem personelu i mediami.
 
Dodatkowo sklep internetowy to prawdziwa wygoda dla klienta. Dokonuje on decyzji o zakupie w dowolnym, wybranym dla siebie momencie. Ma pełną możliwość zapłacenia przy użyciu karty kredytowej lub innych środków płatniczych. Postawienie na sklep internetowy jako głównego sposobu pozyskania klientów to szansa na dotarcie do klientów do których nie mielibyście okazji dotrzeć za pomocą tradycyjnych metod sprzedaży.
Wie o tym fakcie już wielu przedsiębiorców, którzy posiadają sklep online. Aby zatem wasz sklep był skuteczny na tle konkurencji musi się wyróżniać i być przyjazny dla konsumentów. W tym miejscu wkraczamy my z naszą ofertą projektowania sklepów internetowych.
 
Projektowanie sklepów www to w obecnych czasach nie tylko przygotowanie ciekawego projektu graficznego i zakodowanie go do wybranego systemu CMS. W chwili obecnej stworzenie sklepu internetowego z prawdziwego zdarzenia to umiejętność wykorzystania wszystkich dostępnych technik i metod, aby sprawić, iż korzystanie ze sklepu przez klienta będzie czystą przyjemnością.
 
Z tego też względu do każdego zleconego projektu mamy bardzo indywidualne podejście. Istotne jest dla nas, aby poznać dokładne oczekiwania klientów i pomóc im w realizacji ich biznesowych celów. Pozwoli nam to dokładnie określić zakres prac, podać przedział czasowy ich wykonania oraz stworzyć rzetelną i konkurencyjną wycenę.
 
Tworząc sklepy internetowe dbamy o ich użyteczność nie tylko ze strony kupującego, ale także osób zarządzających sprzedażą. Integrujemy zatem różnego rodzaju systemy zewnętrzne zarówno odnośnie przesyłek kurierskich, systemów płatności ( Paypal, Przelewy24, PayU itd. ) jak i stanów magazynowych czy też agregatorów opinii.
 
Oferowana przez nas usługa projektowania sklepów internetowych to też możliwość skorzystania z konkurencyjnej ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno proste sklepy internetowe jak i bardzo rozbudowane, pozwalające na kompleksowe zarządzanie sprzedażą. Dzięki doświadczeniu oraz wypracowanym na przestrzeni lat sprawdzonym rozwiązaniom jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu dni przygotować responsywny, w pełni gotowy do użytkowania sklep internetowy.
 
Projektowanie stron www to jednak nie wszystko co znajdą znajdą Państwo w naszej ofercie – służymy też usługą modernizacji, jak i naprawy istniejących już sklepów www. Nasi specjaliści dla których programowanie to pasja, przeanalizują architekturę sklepu i podejmą stosowne kroki, aby zwiększyć jego wydajność czy też dodać oczekiwaną funkcjonalność.
 
Nasza strona internetowa: https://e-prom.com.pl/
 
Kontakt
e-prom
ul. Nowy Świat 2, 33-300 Nowy Sącz, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
34+69=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl