Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Czytanie ze zrozumieniem

dodano: 2017.11.08 ważne do: 2018.02.06 wyświetleń: 49
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Planujesz zakupić specjalistyczne pomoce naukowe ułatwiające pracę z dzieckiem? Jeśli tak, księgarnia edukacyjna EduKsiegarnia.pl to miejsce właściwe dla Ciebie. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim książki pedagogiczne - dla mam i ojców, pracowników oświaty, psychologów oraz innych zaangażowanych w proces uczenia. Co więcej proponujemy efektywne pomoce naukowe, obszerną gamę plansz edukacyjnych, zabawki edukacyjne dla dzieci, profesjonalne pomoce logopedyczne (odnajdziesz w nich rozmaite ćwiczenia logopedyczne dla dzieci), pomoce, które ułatwiają czytanie ze zrozumieniem, jak również bajki terapeutyczne i znacznie więcej. Gwarantujemy również kompleksowe doradztwo oraz szybkie wysłanie produktów na adres, który wskażesz. Zapoznaj się z detalami oferty i dokonaj zakupu już teraz!            
            
*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko ceną orientacyjną.            
Kontakt
EduKsięgarnia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl