Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Wyjątkowe wycinanki dla dzieci znajdziesz w księgarni Legolas

dodano: 2018.08.07 ważne do: 2018.10.06 wyświetleń: 34
100 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Książki to Twoje hobby? Jeżeli tak jest, już w tej chwili zajrzyj na Legolas.pl. Ta księgarnia online jest przestrzenią, gdzie znajdziesz zarówno topowe wydania - w tym książki kryminalne czy też doskonałe książki popularnonaukowe, ale również rozległą paletę gier planszowych, układanek bądź zabawki dla dzieci. Funkcjonujemy od ponad 7 lat, a Klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo w trakcie szukania pożądanych akcesoriów, a także rozsądne ceny. Nasza oferta to również książki historyczne bądź obcojęzyczne, czy też produkty dla dzieci, jak klocki LEGO w wielu zestawach oraz produkty, takie jak sprytna plastelina. Nasz serwis to księgarnia internetowa, gdzie nabędziesz wszystkie najbardziej interesujące pozycje w rozsądnych cenach. Dostawy oferujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy do składania zamówień!
*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.
Kontakt
Legolas
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl