Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Depilacja cukrowa

dodano: 2018.05.01 ważne do: 2019.05.12 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Depilacja za pomocą cukru jest stosowana od długiego czasu i uważana jest za jedną z najdelikatniejszych metod usuwania owłosienia. Zapewnia efektywne usuwanie włosów krótszych niż te wymagane do przeprowadzenia depilacji woskiem. Najlepiej jest najlepsza na drażliwych obszarach ciała  twarzy, bikini, wąsiku i pachach. Własnoręczne depilowanie włosów jest trudne i nie zawsze skuteczne. Pozyskany rezultat jest przeważnie przemijający i domowa depilacja zmusza nas do częstego powtarzania. Trzeba też zaznaczyć, że nie każdy rodzaj usuwania włosów może być przeprowadzony w warunkach domowych. O ile wykonanie depilacji pastą cukrową jest realne, o tyle depilacji laserowej już nie, gdyż nie posiadamy właściwych narzędzi. Lepszym pomysłem jest depilacja przeprowadzona w salonach kosmetycznych. Jeśli jesteś w Krakowie, przejrzyj propozycję naszego gabinetu kosmetycznego. Jest ona solidnie przygotowana, a nasz salon odnowy może pochwalić się grupą usatysfakcjonowanych klientów.
Kontakt
Smooth Beauty Institute - Depilacja Kraków
ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl