Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Pionowe odkurzacze bez przewodu

dodano: 2019.01.14 ważne do: 2019.04.14 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Nie daj sobie wmówić, że postęp technologiczny ominął branżę urządzeń sprzątających i już teraz sprawdź propozycję sklepu internetowego maxelektro.pl. Wraz z producentem Bosch mamy dla Ciebie wyjątkowe odkurzacze pionowe Bosch, które pozwolą Ci pokochać sprzątanie swojego domu. Ciche i niepotrzebujące podłączenia do gniazda elektrycznego urządzenia to element, który natychmiast powinien znaleźć się w Twoim domu. Akumulatory o dużej wydajności pracy pozwalają na sprzątanie nawet przez wiele godzin, bez konieczności ładowania. Sam odkurzacz to duża siła ssąca, która usuwa zanieczyszczenia zarówno z gęstych dywanów, tapicerowanych mebli, jak i wąskich szczelin. Producent oferuje wraz z nabywanym urządzeniem wymienne końcówki oraz uniwersalny pojemnik na zanieczyszczenia, dzięki któremu odkurzacz nie wymaga stosowania worków. Spraw, by Twój dom stał się jeszcze czystszy przy pomocy odkurzacza pionowego Bosch. Sprawdź dostępne modele sprzętu i zamów je dla siebie na stronie sklepu internetowego maxelektro.pl.
Kontakt
Max Elektro
ul. Cetnarskiego 35, 37-100 Łańcut, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl