Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Kompleksowa obsługa prawna w sprawach rozwodowych

dodano: 2019.01.14 ważne do: 2019.04.14 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Paweł Figiel z Mikołowa jest miejscem, w jakim klienci mogą liczyć na pomoc w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Jej prawnicy prowadzą sprawy o rozwód i separację, podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowej, alimenty, uregulowanie i zmiany kontaktów z dzieckiem. Ponadto prowadzą pomoc w takich dziedzinach jak wydanie zarządzeń opiekuńczych, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa, unieważnienie małżeństwa,, uznanie wyroku rozwodowego zagranicznego,sprawy o ubezwłasnowolnienie całkowite lub częściowe.
Kontakt
Paweł Figiel
ul. Krakowska 11/1, 43-190 Mikołów, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl