Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Stoiska targowe

dodano: 2019.01.11 ważne do: 2019.04.11 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Marka targowe.pl to kompleksowa oferta na stoiska targowe. W ofercie firmy dostępna jest budowa stoisk targowych, wynajem podestów scenicznych a także wynajem nagłośnienia. Dzięki tym elementom uzyskamy takie części jak kratownica aluminiowa, konstrukcje sceniczne a także oświetlenie stoiska targowego. Oferta jest kompleksowa i daje nam zawsze dogodne stoisko targowe do dyspozycji.
Kontakt
Wypożyczalnia.NET - Grupa Art Sound Light Company
ul. Aleja 29 Listopada 170, Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl