Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Patryk Kowalski - architekt wnętrz z Warszawy

dodano: 2018.11.08 ważne do: 2019.02.06 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Patryk Kowalski to architekt wnętrz z Warszawy. Swoją firmę założył w 2011 roku i od tego czasu nieustannie ją rozwija. Brał udział w wielu prestiżowych konkursach. W minionym roku zdobył I miejsce w konkursie zamkniętym na projekt koncepcyjny osiedla wielorodzinnego, szkół i buynków rekreacyjno-handlowych. Jego projekty wyróżniają się funckjonalnością i nowoczesnością. Są dostosowane do oczekiwań Klientów i ich możliwości finansowych. 
Kontakt
Patryk Kowalski
ul. Ul. Bohaterów 19E, 03-026 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl