Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Organizacja wesel

dodano: 2018.10.26 ważne do: 2019.01.24 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Times Event Center to firma, która zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel we Wrocławiu. Pracownicy zatrudnieni w siedzibie odznaczają się pomysłowością oraz szybką reakcją na wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. W efekcie uzyskuje się niezapomniane przyjęcie weselne we Wrocławiu, na którym goście czują się komfortowo oraz otacza ich miła atmosfera. Personel pomaga na każdym etapie realizacji. Dzięki znajomości rynku ułatwi wybór idealnej sali oraz cateringu. Młoda para będzie mogła w tym czasie odprężyć się i w pełni cieszyć zbliżającą się uroczystością. Wszystkie usługi firmy opierają się na profesjonalizmie i skrupulatności. Sprawy dopilnowane są na czas i dopięte na ostatni guzik. Współpraca z przedsiębiorstwem Times Event Center to gwarancja satysfakcji i zadowolenia. To element wpływający na tak szerokie grono zainteresowanych osób.
 
Kontakt
TIMES EVENT CENTER
ul. Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl