Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Procedura AML

dodano: 2018.09.28 ważne do: 2018.12.27 wyświetleń: 46
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Procedura AML jest integralną częścią ustawowych wymagań dotyczących przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Opis jej przebiegu powinien być załącznikiem do dokumentacji każdej instytucji obowiązanej. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy procedurę AML dopasowaną do potrzeb ich działalności. Staramy się zminimalizować obciążenie nowymi zadaniami związanymi z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy, a jednocześnie zrealizować wszystkie wymagania prawne. Wsparcie ekspertów w tym zakresie jest bardzo przydatne - przepisy prawa ulegają ciągłym zmianom. Nasi fachowcy posiadają certyfikaty International Compliance Association, które potwierdzają ich wiedzę w zakresie AML. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty, zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej. Procedura AML jest elementem wielu wariantów współpracy z iAML.
Kontakt
iAML
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl