Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Poznawanie języków nigdy nie było tak proste

dodano: 2018.09.25 ważne do: 2018.12.24 wyświetleń: 1395
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza szkoła językowa z Poznania to miejsce, gdzie teoretyczna i praktyczna nauka języków idą w parze. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom w kwestiach nauczania a także doświadczonej kadrze, która na co dzień praktycznie boryka się z językiem, możesz poznać tajniki zarówno angielskiego jak i języka niemieckiego w Poznaniu. Szkoła Akcent Poznań to od zawsze indywidualne podejście do słuchacza, z odpowiednim określeniem jego potrzeb a także możliwością dostosowania kursu języka niemieckiego w Poznaniu do jego indywidualnych umiejętności po uprzednim teście wiedzy. Nie zastanawiaj się, poznaj naszą ofertę.
Kontakt
Akcent - Szkoła Języków Obcych
ul. Os. Zygmunta Starego 6, 60-684 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl