Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Przesyłki do Niemiec dla sklepów internetowych

dodano: 2018.07.10 ważne do: 2018.10.08 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:
Próbujesz zaistnieć na rynku niemieckim, ale konkurencja podcina Ci skrzydła przez niższe ceny dostawy z powodu cen miejscowych wysyłek krajowych? Staramy się dopracować nasze procedury wysyłki tak, by jak najskuteczniej i najszybciej dostarczać paczki bez najmniejszego uszczerbku na nich. Obsługujemy również zwroty towaru do kraju w przypadku wymiany uszkodzonych lub konieczności wymiany na przykład elementu regenerowanego na używany przeznaczony do regeneracji. Obsługujemy wszystkie branże wysyłkowe.
Kontakt
GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Błękitna 1, 55-040 Kobierzyce, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl