Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Wynajem magazynów woj. pomorskie i warmińsko-Mazurskie

dodano: 2018.07.08 ważne do: 2018.10.06 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Ziarn-Pol działa w branży najmu powierzchni magazynowych już od wielu lat. Oferujemy naszym klientom magazyny w warmińsko-mazurskim, a także wynajem magazynów w pomorskim. Przestrzeń, którą Państwu oferujemy, to wielofunkcyjne hale z możliwością dopasowania do potrzeb klienta. Wyposażone w ogrzewaną część biurową i socjalną oraz nowoczesne maszyny ułatwiające składowanie i przeładunek. Do tego, do dyspozycji klienta oddajemy miejsca parkingowe dla aut ciężarowych i osobowych. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej!
Kontakt
ZIARN-POL Sp. z o. o.
ul. Górki 22B, 82-500 Kwidzyn, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl