Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa

dodano: 2018.06.21 ważne do: 2018.09.19 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy wszystkich państwa do zapoznania się z ofertą Studia Stream Online. Studio Stream Online to zlokalizowane w sercu warszawskiego Mokotowa studio liczące sobie 260 metrów kwadratowych, w całości przeznaczone pod wynajem. W studiu można korzystać z dziesiatek profesjonalnych, nowoczesnych sprzętów, lub skorzystać z własnych. Ponadto Studio Stream Online udostępnia reżyserkę, miejsce dla publiczności, lożę vIP na antresoli a także duży bezpłatny parking i darmowe wifi. Szczegóły na stronie www.
 
Kontakt
StreamOnline
ul. Racławicka 99, 02-634 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl