Dodaj Darmowe Ogłoszenie: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Pojemniki cukiernicze

dodano: 2018.06.14 ważne do: 2018.07.14 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Firma AMPAK, mimo tego iż dopiero od kilku lat jest na rynku, znana jest praktycznie wszystkim właścicielom polskich punktów gastronomicznych. To ona gwarantuje im bowiem jakościowe opakowania jednorazowe, które doskonale sprawdzają się w cukierniach, pizzeriach czy klasycznych restauracjach. Oczywiście pojemniki i inne artykuły firmy AMPAK są też chętnie kupowane przez klientów indywidualnych, którzy chcą właściwie i zdrowo przechowywać zakupioną żywność. Aby móc ten zamiar osiągnąć, należy koniecznie sięgnąć po jakościowe opakowania na wynos, które firma AMPAK z chęcią dostarcza do domów swoich klientów.
Kontakt
Ampak
ul. Ul. Międzyleska 2-4, 50-514 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl