Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Biuro Rzeczoznawców i Biegłych z zakresu budownictwa

dodano: 2020.10.27 ważne do: 2021.02.06 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Zlokalizowane w Chrzanowie Biuro Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych w zakresie technologii robót budowlanych, konstrukcji budowlanych, prawa budowlanego ma w swojej ofercie liczne usługi.

Wśród nich znajdują się przede wszystkim opinie techniczne, ekspertyzy budowlane, ekspertyzy i opinie przedsądowe, orzeczenia, raporty i analizy prawno-budowlane. oceny stanu technicznego wszelkich budynków projektów obiektów budowlanych, oceny projektów budowlanych, konstrukcyjnych, badanie awarii i uszkodzeń budynków i budowli, analizę uszkodzeń na szkodach górniczych i wiele więcej.

Wykwalifikowane grono specjalistów i inżynierów z zakresu branży budowlanej działa przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego, ale nie tylko. Biuro posiada dostęp do specjalistycznego sprzętu, więc wszelkie usługi przeprowadzane są sprawnie i z odpowiednią precyzją. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorstwa, mniejsze firmy, ale i osoby prywatne.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Kontakt
Biuro Rzeczoznawców i Biegłych z zakresu budownictwa
ul. Kolonia Stella 26, 32-500 Chrzanów, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
34+69=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl