Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Dodaj Ogłoszenie | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Czyszczenie laserem piaskowca

dodano: 2020.07.09 ważne do: 2020.10.07 wyświetleń: 68
400 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Czyszczenie laserem piaskowca
Oferujemy usługę czyszczenia kamiennych elewacji oraz rzeźb z piaskowca itd. Brud pochodzący z zanieczyszczeń atmosferycznych jest trudny do usunięcia przy użyciu konwencjonalnych metod czyszczenia. Laser jest idealny do czyszczenia skomplikowanych rzeźb, pomników lub bardzo dużych obiektów.
Czyszczenie laserem to metoda stosowana do usuwania niechcianego materiału z powierzchni przedmiotów. Może to być brud, powłoki z wcześniejszych uzupełnień, wzrosty organiczne lub korozja. Proces czyszczenia jest szybki i wysoce selektywny - może być stosowany do usuwania zanieczyszczeń z kamienia bez uszkadzania powierzchni, nawet gdy kamień jest bardzo kruchy.
Lasery możemy również stosować na innych materiałach, takich jak terakota, tynk, drewno, kości, pergamin i metal.
Posiadamy szeroką ofertę przemysłowych laserów impulsowych średnich i wysokich mocy. Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu rozwiązań produkcyjnych i usługowych, które są poszukiwane na rynku. Świadczymy także usługi zarówno dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm, jak również międzynarodowych korporacji. Operacje usuwania  powłok możemy wykonywać szybciej i dokładniej za pomocą laserów FLASER. Zapewniamy, że nasze urządzenia są niezawodne, efektywne oraz produkują mniej odpadów niż metody tradycyjnie stosowane. Naszymi głównymi atutami są terminowość, profesjonalizm i jakość wykonywanych Realizacji.
 
Wideo
Kontakt
FLASER Sp. z o.o.
ul. Kuranów 12, 96-325 Radziejowice, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
428+397=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Ogloszeniarka.pl